Yaşam

KENDALL JENNER’IN ÇOK KONUŞULAN SOKAK STİLİ

Kendall Jenner, son birkaç yıldır birçok tarz periyodundan geçti. 2022’de bilhassa Prada’da podyumundaki bakır rengi saçları ve Met Gala kırmızı halısındaki ağartılmış kaşları konuşuldu. Geçtiğimiz günlerde ise model, Los Angeles sokaklarında pantolon yerine ince çorabı tercih ederek en cesur moda anlarından birini daha yarattı.

Jenner’ın en son kıyafet seçimi, Bottega Veneta’nın İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonundan tam bir görünüm… Yıldız, yalnızca külotlu çorapla eşleştirilmiş rahat bir örgü kazak giydi. Elinde bir buket ayçiçeği tutarken, siyah bir güneş gözlüğü taktı. Dirseklerine çektiği kazağın altından, giydiği beyaz gömleğin bilekleri gözüküyordu.

Yıldız, görünümünü moda meskeninin klasik Intrecciato dokuma ve altın kulp ile vurgulanan Sardine çantasıyla eşleştirildi. Tarzına, siyah gerisi açık stilettolarla son dokunuşunu yaptı.

İnternetteki pek çok kişi yıldızın pantolonunu konutta bıraktığını düşünürken, biz bu tarzı savunmak için buradayız.

Yakında viral olacak üzere görünen bu görünüm, lüks moda meskeni Bottega Veneta’nın İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunun sergilendiği Milano Moda Haftası’nın podyumlarından yeni çıktı.

Bottega Veneta İlkbahar/Yaz 2023

Bağımsız estetiğin geri dönüşü göz önüne alındığında, Kendall’ın çorapların tekrarını başlatan ilk kişi olması şaşırtıcı değil. Bottega Veneta kreatif direktörü Matthieu Blazy’nin bu kadar ikonik bir şey yaratma dehasını pek çok kişi anlamasa da, Jenner bir formda anlamış üzere görünüyor.

Lise yıllarımızda ebeveynlerimizin bize zorla giydirdiği külotlu çorabın bir gün ikonik bir görünüm olacağını kim bilebilirdi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu